Kontakt / Impressum

Kontakt / Impressum

Organizace

Pakli sport klub
Radek Patrák
Zdislavy z Lemberka 437
471 25 Jablonné v Podještědí

+420 777 125 441

paklisport@paklisport.cz

Odpovědný redaktor: (advokát) Dr. Albrecht Dietze

Programování:

rl12 - webservices
Roy Lorenz
Pfotenhauerstr. 65
01307 Dresden
Tel: 0351/4496405
Fax: 0351/84389690
Web: www.rl12.com

E-mailová komunikace

Komunikace prostřednictvím e-mailu může vykazovat bezpečnostní skuliny. Tak se může stát, že vaše e-maily budou na cestě k poskytovateli zadrženy zběhlými uživateli internetu a přečteny. Pokud od vás obdržíme e-mail, vycházíme z toho, že jsme oprávněni k odpovědi e-mailem. Jinak musíte výslovně odkázat na jiný druh komunikace.

Copyright

Všechny příspěvky a vyobrazení zveřejněné na těchto stránkách jsou chráněny autorským zákonem. Každé použití podléhající autorskému zákonu podléhá předchozímu souhlasu poskytovatele. To platí zejména pro kopírování, zpracování, překlad, ukládání dat a reprodukce obsahů v databankách a dalších elektronických médiích a systémech. Fotokopie a downloady webových stránek mohou být pořízeny pouze pro osobní a soukromý, ale ne komerční, použití.

Ručení

Obsahy těchto stránek jsou vytvářeny s co nejvyšší pečlivostí. Zároveň nepřebírá poskytovatel žádnou záruku za pravost, úplnost a aktuálnost zveřejněných informací. Příspěvky vyjadřují názory příslušných autorů. Obsahy externích odkazů nejsou námi kontrolovány. Podléhají ručení příslušných poskytovatelů.

Ochrana dat

Shromážděna a uložena jsou pouze statistická data o přístupech na tyto stránky bez přiřazení ke konkrétním osobám (počet zobrazených stránek za den a týden, pořadí navštívených stránek, pořadí rozkliknutých odkazů na externí stránky). To je v souladu s přískušnými zákony o ochraně dat. Obzvlášť nám není známo, kdo a jak si naše stránky zvolil a jak si v rámci hledání stránek počínal.